21.6 C
Pec
E hënë, 5 Qershor, 2023

Formacionet zyrtare: Polonia – Shqipëria

Shqipëria sonte fillon ciklin e kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”.

Polonia do të jetë nikoqire e Shqipërisë sonte në stadiumin “PGE Narofowy” në ndeshjen e cila do të fillojë në ora 20:45.

Kuqezinjtë gjenden në grupin E  së bashku me Çekinë Ishujt Faroe, Moldavinë dhe Poloninë.

Tashmë janë publikuar formacionet zyrtare nga të dyja skuadrat.

Formacionet zyrtare:

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...