13.1 C
Pec
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Formacionet zyrtare Porto – Liverpool

Janë bërë publike formacionet zyrtare të takimit të sotëm Porto – Liverpool.

Ndeshja zhvillohet në çerekfinale të Ligës së Kampionëve dhe është kthyese.

Ndeshjen e parë e ka fituar Liverpool si vendas me rezultat 2-0 dhe ky fakt e favorizon në takimin e sotëm.

Në formacionin e klubit anglez nuk është përfshirë Xherdan Shaqiri, transmeton KosovaPress.

Formacionet;

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...