0.3 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Formohet Komisioni Ad-hoc për përzgjedhjen e dy anëtarëve të Bordit për Ankesa të Mediave

Është formuar  Komisioni Ad-hoc për përzgjedhjen e kandidatëve për dy (2) anëtarë të Bordit për Ankesa të Mediave.

Kryetare e këtij Komisioni është zgjedhur Blerta Deliu Kodra nga PDK-ja, ndërsa zëvendëskryetare në këtë Komision u caktuan Tinka Kurti nga VV-ja dhe  Fidan Zhilta grupi multietnik.

Ndërkaq anëtarët janë:

Valon Ramadani- VV

Besmim Muzaqi- VV

Nijazi Izaku – VV

Fitim Haziri- VV

Floreta Zejnullahu -PDK

Agim Veliu -LDK

Armend Zemaj- LDK

Time Kadrijaj- AAK

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...