9.9 C
Pec
E martë, 23 Prill, 2024

Fotogaleri/Vendet ku u xhirua "Games of Thrones"

Seriali “Games of Thrones” është xhiruar në studiot e Paint Hall në Belfast, Irlandë Veriore. Një pjesë e madhe e episodeve, transmeton Njeshi.

Përpos Irlandës së Veriut janë disa shtete tjera europiane që kanë mirëpritur drejtuesit e GOT të marrin pamje dhe të inqizojnë në vendet e tyre, si psh Kroacia/Dubrovniku që tërhek tash extra miliona turistë nga mbarë bota, duke falenderuar serialin.

Përpos Evropës, seriali është xhiruar dhe në Afrikë. Njëshi ju sjell disa foto nga vendet ku është xhiruar GOT.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...