9.7 C
Pec
E martë, 21 Mars, 2023

Francë: Nxënësi vret profesoreshën në klasë

Një nxënës i shkollës së mesme dyshohet se ka vrarë me thikë profesoreshën e tij  në një shkollë në qytetin francez të Saint-Jean-de-Luz.

Prokurori lokal Jerome Bourrier konfirmoi sulmin për agjencinë e lajmeve AFP dhe mediat lokale raportuan se incidenti ndodhi në një klasë të martën në mëngjes, transmeton Reporteri.net.

Autoritetet konfirmuan se policia është në vendngjarje me një prokuror lokal.Studenti u arrestua.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...