15.7 C
Pec
E hënë, 15 Prill, 2024

Fshini të gjitha fotot nga Instagrami dhe fitoni 60 mijë euro

Mund të duket shumë jo-reale, por një gjë e tillë është bërë realisht e mundur.

Këtë e ka mundësuar linja ajrore “JetBlue” duke shpallur një sfidë të re për të gjithë të fiksuarit pas Instagramit.

Sfida konsiston në fshirjen e të gjitha fotografive nga rrjeti social Instagram dhe të postoni një foto që promovon linjën ajrore me hashtag-un e kompanisë, duke e bërë kështu profilin publik.

Konkursi do të jetë i hapur deri me datën 8 mars dhe të gjithë janë të lirë të marrin pjesë.

Fituesit do të marrin çmimin e madh prej 60 mijë dollarësh dhe do të kenë mundësi të bëjnë më shumë se 100 udhëtime falas në një vit.

Kompania ajrore nuk thotë në mënyrë specifike se përse duhet t’i fshini të gjitha fotografitë, por sipas tyre qëllimi është: “Jo të fiksuar duke postuar në rrjete sociale.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...