6 C
Pec
E diel, 21 Prill, 2024

Fusha e dëmtuar në “Fadil Vokrri”, UEFA paralajmëron Kosovën

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka thënë se kanë marrë vërejtje nga ana e UEFA për shkak të gjendjes jo të mirë të fushës në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Ai ka thënë për televizionin publik se janë duke punuar t’i riparojnë pjesët e dëmtuara, në mënyrë që stadiumi të jetë gati për ndeshjet me Danimarkën dhe Bullgarinë. /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...