20.5 C
Pec
E martë, 16 Prill, 2024

Garonin me vetura në rrugën Mitrovicë-Prishtinë, gjobiten dy vozitës

Dy vozitës janë gjobitur mbrëmjen e së mërkurës nga njësiti i trafikut rajonal pasi po garonin me vetura duke shkaktuar rrezik për veten dhe pjesëmarrësit në trafik, në rrugën Prishtinë-Mitrovicë.

Përmes një postimi në rrjetin social në Facebook, Policia e Kosovës bëri të ditur organizimi i garave ilegale me automjete është i rrezikshëm për të gjithë pjesëmarrësit në komunikacion.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...