16 C
Pec
E diel, 19 Maj, 2024

Gaz Muhaxheri për Ali Lajçin: Do të kujtohet për kontribut në shërbim të qytetit

Për vdekjen e ish-kryetarit të Pejës Ali Lajçit, ka reaguar në mesnatë edhe kryetari aktual i komunës së Pejës Gazmend Muhaxheri.

‘Lajçi do të kujtohet për kontributin e tij në shërbim të qytetit dhe për përkushtimin e tij.’-shkruan mes tjerash kryetari Muhaxheri.

Postimi i plotë:

‘Ngushëllimet e mia më të sinqerta për vdekjen e ish Kryetarit të Komunës së Pejës, Ali Lajçit.

Lajçi do të kujtohet për kontributin e tij në shërbim të qytetit dhe për përkushtimin e tij.

Ngushëllime për familjen, miqtë e tij dhe të gjithë ata që e njohën.’-shkruan ai./Njeshi&RADIO 1/
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...