17.2 C
Pec
E mërkurë, 20 Tetor, 2021

Gazmend Muhaxheri: Peja vend i kampionëve, krenarë me ekipin e çiklistëve

Kryetari i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri ka lavdëruar ekipin e çiklistëve pejan, pasi kompletuan misionin e tyre prej 1100 km nga Peja – Çanakkale.

“Para 11 ditëve u nisën nga sheshi i Pejës, duke përshkuar rrugët e Maqedonisë Veriore, Greqisë dhe në fund arritën në Turqi, me ç’rast na nderuan me këtë foto të bukur nga Memoriali i Dëshmorëve Çanakkale në Turqi. Padyshim që Peja është vendi i sportistëve dhe kampionëve, krenarë me ju: Raif Gjikolli, Gramoz Halili, Agron Pajaziti, Endi Begolli dhe Vedat Gjakova!”

Postimi i plotë:

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...