34.4 C
Pec
E martë, 16 Korrik, 2024

Gazmend Muhaxheri: “Urime Pejë 25 Vjetori i Çlirimit!”

Peja po shënon 25 vjetorin e çlirimit nga okupatori serb. Me këtë rast i pari i qytetit, Gazmend Muhaxheri ka uruar qytetarët.

“Urime Pejë 25 Vjetori i Çlirimit!” – ka shkruar Muhaxheri.

Ndryshe, në ditën e tretë të aktiviteteve sot në ora 10:00 bëhet ngritja e flamurit pastaj në ora 10:30 do të bëhen homazhe në sheshin “Skënderbeu” dhe në ora 11:00 do të ndahen tituj e dekorata për qytetarët. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...