4.3 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Genc Prelvukaj me “Lule e Borës”, ripërpunim i këngës së vjetër Shkodrane

Reperi i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj ka publikuar këngën e tij më të re “Lule e borës”. Një ripërpunim i këngës së vjetër Shkodrane e punuar nga mjeshtri, kompozitori Simon Gjoni.

Tekstin dhe producimin e këngës, versioni i Genc Prelvukaj, e ka bërë vetë reperi ndërkaq video është realizuar nga “Black Fish Entertainment”.

Prelvukaj thotë se videoklipi është xhiruar në qytetin e Shkodrës dhe në Parkun Kombëtar të Divjakës.

Në bazë të komenteve të para në kanalin zyrtarë të Genc Prelvukaj, kënga “Lule e Borës” ka marr kritika pozitive nga fansat e reperit./Njeshi

https://www.youtube.com/watch?v=L_iPLmcx7bM
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...