35 C
Pec
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Gjakovë: Burri në gjendje të dehur e rrahë dhe e kanosë gruan e tij

Një grua ka raportuar se burri i saj, në gjendje të dehur, ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj dhe e kishte kanosur me fjalë të ndryshme.

I dyshuari nuk është arrestuar.

“DHUNË  NE FAMILJE- Gjakovë  19.06.2024-14:00. Ankuesja  femër kosovare ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar bashkëshorti i saj, në gjendje të dehur kishte ushtruar dhunë fizike ndaj viktimës, dhe e kishte kanosur me fjalë të ndryshme. E njëjta kishte refuzuar urdhër mbrojtës dhe ishte kthyer te fëmijët. I dyshuari deri në këto momente nuk është arrestuar. Ne konsultim me prokurorin rasti iniciohet si me lartë.” /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...