22.5 C
Pec
E martë, 23 Korrik, 2024

Gjakovë, tre të lënduar në aksidentin midis traktorit dhe motoçikletës

Një aksident trafiku me lëndime ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21:05 në Gjakovë.

Sipas policisë në këtë aksident kanë qenë të përfshirë një traktor dhe një motoçikletë.

“Raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes në automjeti-traktori me vozitës mashkull kosovar dhe motoçiklistit mashkull shtetas i huaj. Si pasojë lëndime trupore kanë pësuar tre persona të cilët kanë pranuar tretman mjekësor”, njofton policia.

Rasti është duke u hetuar. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...