15.1 C
Pec
E diel, 26 Mars, 2023

Gjandja e sigurisë në Pejë, Këshilli Komunal për Siguri në Bashkësi zhvilloi takimin e rregullt

Këshilli Komunal për Siguri në Bashkësi, i kryesuar nga Kryetari i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri ka mbajtur takimin e parë për këtë vit.
Kjo mbledhje i dedikohet gjendjes aktuale në Komunë, gjendjes së sigurisë në Komunë, gjendjes në shkolla dhe situatës së zhvillimit të procesit arsimor, përmasave zhvilluese të pandemisë COVID-19-të për periudhën 2021-2022.
Për më shumë rreth kësaj mbledhje, mund të mësoni në postimin që ka shpërndarë zyra për informim. /Njëshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...