13.7 C
Pec
E martë, 27 Shkurt, 2024

Gjatë kësaj jave vazhdojnë garat e Ballkanligës në basketboll

Me përballjen, Kozuv – Barsy Atyrau, që zhvillohet sot në Gjevgjeli të Maqedonisë, duke filluar nga ora 17.30, fillojnë ballafaqimet e Ballkanligës në basketboll për këtë javë.

Teuta e Durrësit, nesër pret skuadrën Beroe, ndeshja fillon prej orës 19.00, ndërsa Bashkimi në palestren ,,Sezai Surroi,, të mërkurën përballet me Barsy Atyrau, ndeshja fillon prej orës 19.30.

Tri vendet e para në tabelën e Ballkanligës i mbajnë skuadrat Beroe, Academic Bultex dhe Teuta, me nga 18 pikë, përfaqësuesi i Kosovës Bashkimi, mbanë vendin e parafundit me 11 pikë.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...