35 C
Pec
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Gjenden armë në veri, policia me konferencë të jashtëzakonshme

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se sot ka gjetur dhe konfiskuar armë në veri të vendit.

Zëvendësdrejtori i Policisë së Kosovës për rajonin e veriut, Veton Elshani ka konfirmuar se policia do të mbajë një konferencë të jashtëzakonshme nga ora 19:30.

“Në këtë konferencë do të paraqiten detaje rreth një operacioni policor të gjetjes dhe konfiskimit të një sasie të armatimit, të cilat do të ekspozohen për media”, ka thënë Elshani, pa dhënë më shumë detaje./Njeshi/
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...