20.8 C
Pec
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Gjenden dy granata dore në Graçanicë, u tërhoqën nga FSK-ja dhe KFOR-i

Policia ka bërë të ditur se gjatë kryerjes së punimeve në një objekt të braktisur, janë gjetur dy dyshimta granata dore.

Në raportin e policisë bëhet e ditur se ato janë tërhequr nga njësitet e FSK-së dhe KFOR-it në mënyrë të sigurt.

“Gjatë kryerjes së punimeve në një objekt të braktisur, janë gjetur dy mjete të dyshimta (granata dore), të cilat janë tërhequr nga njësitet e FSK-se dhe KFOR-it në mënyrë të sigurt”, thuhet tutje në raport. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...