21.7 C
Pec
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Gjendet i vdekur një 65-vjeçar në një motel në rrugën Prishtinë – Ferizaj

Një 65-vjeçar është raportuar se është gjetur pa shenja jete në një nga motelët në rrugën Prishtinë – Ferizaj. Siç shkruan Sinjali ai u gjet i vdekur në dhomën ku kishte qëndruar bashkë me një 27-vjeçare, derisa shkaktari i vdekjes nuk është bërë i ditur,

Vdekja e tij është konstatuar nga ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes.

Ndërkohë, thuhet se tashmë kanë intervenuar edhe njësitë përkatëse, ndërsa veprimet e tjera do të ndërmerren në koordinim me Prokurorin e Shtetit.Policinë dhe Prokurorinë e Prishtinës, por deri tani nuk ka marrë ndonjë përgjigje lidhur me rastin./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...