17.2 C
Pec
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Gjendet i vdekur një person në Vushtrri

Një persona pa shenja jete, është gjetur ditën e enjte në Vushtrri.

Policia bën të ditur se rasti ka ndodhur rreth orës 11:35.

“Raportohet se viktima mashkull kosovar është hasur pa shenja jete. Njësitë relevante policore dhe një ekip mjekësore kanë dal në vendin e ngjarjes, nga mjeku përgjegjës është konstatuar se trupi i viktimës është vdekja e viktimës”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...