18.8 C
Pec
E diel, 14 Prill, 2024

Gjendet një person i vdekur në Deçan

Një person është gjetur pa shenja jete në Deçan.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe mjeku kujdestar i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Trupi i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

“Është raportuar se viktima mashkull K/Shqiptar është gjetur pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe mjeku kujdestar i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.”-njofton PK. /Njeshi

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...