18.8 C
Pec
E enjte, 25 Korrik, 2024

Gjendet një person pa shenja jete në Gjakovë, policia nis hetimet

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Gjakovë.

Trupi i pajetë është gjetur nga dy dëshmitarë dhe me pas është dërguar për obduksion.

PK-ja gjithashtu ka njoftuar se ka nisur hetimet.

“Viktima mashkull kosovar, në shtëpinë tij është gjetur pa shenja jete nga dy dëshmitarë  meshkuj kosovarë. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësiti relevant policor dhe një ekip mjekësor ku është konfirmuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit,  trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin e Policisë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...