2.7 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Gjendet një trup i pajetë në një banesë në Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se në një banesë në Prishtinë është gjetur një trup i pajetë.

Vdekja e tij është konstatuar nga ekipi mjekësor dhe është dërguar për obduksion.

Ndërsa, arsyet ende nuk dihen.

Rasti është cilësuar si ‘Hetim mbi vdekje’.

“Është raportuar për një trup të pajetë në një banesë me ç’rast në vendngjarje kanë dal njësitë relevante ku mjeku kujdestar ka konstatuar vdekjen e viktimës mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin e PK-së/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...