22.9 C
Pec
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Gjendet pa shenja jete një 45-vjeçar në Shijak

Një 45-vjeçar në Shijak është gjetur pa shenja jete, për të cilin policia ka thënë se nuk ka pasur shenja dhune. Tutje, policia ka bërë të ditur se 45-vjeçari është gjetur i vdekur në një ndërtesë të braktisur.

“Rreth orës 16:05, në Shijak, në një godinë të braktisur, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi rreth 45 vjeç, banues në Shijak”.

“Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin e rrethanave të rastit”, ka thënë Policia e Shqipërisë./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...