9.3 C
Pec
E premte, 1 Dhjetor, 2023

Gjendet pa shenja jete një person në Pejë

Një person pa shenja jete, është gjetur ditën e enjte në Pejë.

Siç njofton Policia, viktima është gjetur në një shtëpi të pa banuar.

“Pejë, 10.08.2023-13:50. Është gjetur pa shenja jete, në një shtëpi të pa banuar viktima mashkull kosovar. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësorë në vendin e ngjarjes. Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një revole me 15-fishekë dhe një gëzhojë e armës së zjarrit”, thuhet në njoftim.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për autopsi.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...