24 C
Pec
E martë, 24 Maj, 2022

Gjendet pa shenja jete një person në Vushtrri

Një person, rreth të 50-ve është gjetur pa shenja jete sot në fshatin Dobërllukë të Vushtrrisë.

Sipas tij, njësitë kompetente të policisë menjëherë kanë dalë në vendin e ngjarjes e po ashtu edhe emergjenca.

“Sipas informatës së pranuar nga policia, në fshatin Dobërllukë të Vushtrrisë është një trup i gjakosur i një personi mashkull, i moshës rreth 50 vjeçare. Njësitë kompetente të Policisë menjëherë kanë dalë në vendin e ngjarjes e po ashtu edhe emergjenca ka dalë në vendngjarje dhe ka konstatuar se trupi është pa shenja jete”, ka thënë Prekazi.

“Do të merren të gjitha veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të rastit. Për informata tjera ju njoftojmë me kohë”, ka thënë ndër të tjera Prekazi. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...