29.6 C
Pec
E martë, 23 Korrik, 2024

Gjendjet pa shenja jete një 57-vjeçar në Durrës

Një person ka humbur jetën në rrethana ende të paqarta në Durrës.

Bëhet e ditur se burri i moshës 57 vjeçare është rrëzuar dhe ka humbur jetën te parkingu i autobusëve atje, shkruan Euronews.al

Policia ka bërë të ditur se paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale, pasi nuk janë konstatuar shenja dhune./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...