26.4 C
Pec
E hënë, 15 Korrik, 2024

Gjergj Dedaj shokon me deklarata: Kurrë në jetë s’më ka rënë kush shuplakë, ai që më bie shuplakë ai dhe unë nuk jetojmë më

Ish-ambasadori Gjergj Dedaj tha  se kurrë në jetën e tij askush si ka rënë shuplakë. Nëse dikush i bie shuplakë, Dedaj tha se nuk jeton më.

“Çdon njëri i shfaq mendimet e veta dhe ja fusin kot çka të kanë dëshirë, jo shuplaka, kurrë në jetën time s’më ka ra kush shuplakë. As me ja dhanë krejt botën, kurrë në jetën time dhe ai njeri që më bjen mua shuplakë ai dhe unë nuk jetojmë më. Ta provon dikush, as nuk jeton ai as unë”, tha Dedaj /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...