8.7 C
Pec
E shtunë, 24 Shkurt, 2024

Gjest i mrekullueshëm që lojtarët e Barcelonës bënë për të treguar mbështetje ndaj Gavit të dëmtuar

Gavi pësoi një dëmtim të rëndë në ligamente sa ishte në detyrë me Kombëtaren e Spanjës.

Mesfushori i ri mund të humbasë pjesën e mbetur të sezonit dhe mund të jetë jashtë Euros së vitit të ardhshëm.

Lëndimi është padyshim një tronditje e madhe për Barcelonën dhe vetë lojtarin, i cili nuk ka qenë kurrë jashtë fushës për një kohë kaq të gjatë.

Katalanasit kanë gjetur një mënyrë për të treguar mbështetjen dhe vlerësimin e tyre për 19-vjeçarin, përveç që i dërgojnë shumë dashuri përmes mediave.

Përpara ndeshjes me Rayo Vallecanon, lojtarët varën një foto të Gavi brenda dhomës së zhveshjes së klubit.

Pra, ai qëndron atje edhe nëse nuk mund të jetë aty për momentin. Është i mirë i bashkëlojtarë për Gavin.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...