20.3 C
Pec
E premte, 2 Qershor, 2023

Gjiko dhe Buta po vijnë me një duet, zbulohet emri i këngës

Reperi nga Peja dhe ai i Ferizajt, Gjiko dhe Buta do të vijnë së shpejti me një bashkëpunim të ri.

Bëhet e ditur se dyshja do të “godasin” me një super-bashkëpunim.

“Sh, sh sh”, është emri i këngës së këtyre dy reperëve.

Kujtojmë se dueti i fundit i Butës ishte me Taynan. Kënga “Mashallah” e cila mori afro 5 milionë klikime./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...