29.4 C
Pec
E premte, 21 Qershor, 2024

Gjiko nesër do ta publikojë bashkëpunimin e parë me djalin e tij, Zërin

Reperi Gjiko kësaj radhe vjen me një bashkëpunim jo fort të zakonshëm.

Me anë të një videoje në Instagram, ai ka bërë të ditur se e ka realizuar një këngë bashkë me djalin e tij, Zërin.

Kënga në fjalë quhet “Baby Shark” dhe do të publikohet nesër duke filluar nga ora 19:00.

“Nuk kish kënaqësi ma të madhe se me bashkëpunu me evlad”, ka thënë Gjiko./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...