26.4 C
Pec
E enjte, 13 Qershor, 2024

Gjilan: Një burrit iu përkeqësua gjendja sa ishte në oborr, ndahet nga jeta në spital

Një person, ka humbur jetën në Gjilan.

Sipas raportit policor, viktimës i ishte përkeqësuar gjendja sa ishtë në oborr.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se derisa ishte në oborr,  viktimës i ishte keqësuar gjendja shëndetësore dhe të njëjtin e kishte transportuar në Spitalin e Gjilanit. Nga mjeku kujdestar është konstatuar se i njëjti ka arritur pa shenja jete. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, njofton policia. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...