13.8 C
Pec
E enjte, 30 Mars, 2023

Gjon Karrica rikthehet në shtëpi dhe performon me veshje kombëtare “Niset trimi për kurbet”

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova, Gjon Karrica, është rikthyer në natën e sotme (e hënë) në shtëpinë e famshme.

Ai hyri brenda BBVK për të performuar këngën e tij të re të ripërpunuar që titullohet “Niset trimi për kurbet”. Lugati është shfaqur me veshje tradicionale, ndërsa përreth fytyrës dhe krahëve ka vënë disa gurë shkëlqyes.

Foto: Screenshot/YouTube

Hyrja e Karricës ka befasuar të gjithë konkurrentët, të cilët po ashtu ishin edhe të emocionuar.

Gjoni nga ana tjetër u shpreh i emocionuar për hyrjen brenda shtëpisë dhe njëherësh i lumtur, duke iu dhënë mesazh të tjerëve që ta shijojnë sa më shumë këtë eksperiencë.

Foto: Screenshot/YouTube

Këngëtari nga Gjakova theksojmë që javë më parë la përfundimisht garën për shkak të disa problemeve shëndetësore. Përveç kësaj, theksojmë se deri më tani në shtëpi kanë hyrë e janë larguar disa banorë./Njeshi/

/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...