19.1 C
Pec
E martë, 21 Maj, 2024

Gjuajtën me armë nga vetura, arrestohen dy persona në Prishtinë

Dy persona janë arrestuar në rrugën “Nazim Gafurri” në Prishtinë, pasi që të njëjtit dyshohet se nga vetura kanë shtënë me armë zjarri.

Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë, ndërsa në veturën e dyshuar është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me një karikator dhe 9 fishekë.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...