22 C
Pec
E martë, 23 Korrik, 2024

Gjuan me armë në ajër gjatë ahengut familjar, arrestohet

Në fshatin Bardh i Madh të Fushë Kosovës është arrestuar një person pasi gjatë një ahengu familjar ka shtënë me armë zjarrit në ajër.

Policia njofton se nga i dyshuari është konfiskuar një revole, ndërsa në cilësi të provave materiale në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja të kalibrit 9×19 mm.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...