5.8 C
Pec
E diel, 21 Prill, 2024

Gjykata Kushtetuese mban konferencë, e pranishme edhe ministrja Haxhiu

Gjykata Kushtetuese, në bashkëpunim me Këshillin e Evropës dhe Qendrën AIRE, sot organizojnë konferencën “Zbatimi i Konventës së Stambollit përmes praktikës gjyqësore: Dialogu gjyqësor për përgjigje gjyqësore efektive”.

Konferenca fillon nga ora 9:00.

Pjesëmarrëse do të jenë ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu dhe kryetarja e Gjykatës Kushtetuese, Gresa Caka-Nimani. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...