18.1 C
Pec
E mërkurë, 7 Qershor, 2023

Gjykata në Hagë zhvillon seancë ndaj ish-presidentit Thaqi dhe të tjerëve

Në Hagë zhvillohet seanca e radhës, ndaj ish-presidentit Hashim Thaçit dhe të tjerëve.

Raportohet se ky gjykim, do të fillojë në Dhomat e Specializuara në Hagë, nga ora 09:30. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...