17.2 C
Pec
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Gjykata Special për Thaqin dhe të tjerët, zhvillon sot seancën e fundit për këtë muaj

Në Gjykatën Special në Hagë, ku po gjykohen Thaqi dhe të tjerët, sot zhvillohet seanca e fundit për muajin prill.

Kështu së paku shkruan në axhendën e gjykatës për këtë muaj, ku thuhet se në orën 14:30 do të ketë një adresim për media. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...