9 C
Pec
E martë, 13 Prill, 2021

Gjyqtarët për dy takimet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

FFK-ja ka deleguar gjyqtarët, për dy takimet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës.

Gjyqtari kryesor për takimin në mes Prishtinë dhe Llapit, i është besuar gjyqtarit Shpëtim Murtezit me asistentët Fatlum Berisha dhe Bujar Selimaj.

Ndërsa gjyqtari i katërt, do të jetë Selim Isufi.

Kurse në takimin Istogu – Dukagjini, drejtësinë do ta ndajë Genc Nuza i ndihmuar nga Edmond Zeqiri dhe Besnik Morina. Ndërkaq gjyqtari i katërt në këtë takim, do të jetë Besfort Kosumi.

Të dy takimet, do të zhvillohen më 7 prill, nga ora 15:00.

Ndërsa takimet e dyta kthyese, zhvillohet me 21 prill. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...