18.8 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Goditet për vdekje një 50-vjeçar në Durrës

Një person i moshës 50 vjeç ka mbetur i vdekur në Durrës si pasojë e një aksidenti mes një veture dhe një biçiklisti.

Drejtuesi i automjetit është larguar nga vendi i ngjarjes dhe vijon puna për kapjen e tij, raporton Top Channel.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...