24 C
Pec
E enjte, 20 Qershor, 2024

Goditi me çekan një të mitur, policia arreston të dyshuarin në Podujevë

Policia e Kosovës ka arrestuar një të mitur në fshatin Bradash të Podujevës, pasi i njëjti ka goditur me çekan një të mitur tjetër.

Rasti, ka ndodhur të shtunën, rreth orës 18:35.

“Viktima i mitur mashkull kosovar, raporton se pas një mosmarrëveshje me të dyshuarin të mitur mashkull kosovar, është goditur me një çekan. Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe i njëjti është dërguar në QKUK”, thuhet në njoftim.

Policia shton tutje se me vendim të prokurorit për të mitur, i dyshuari dërgohet në mbajtje. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...