5.5 C
Pec
E diel, 21 Prill, 2024

GOGAJ ELECTRONICS TANI EDHE NË PEJË, Hapja me 8 Mars në ora 12:00

Duke festuar fuqinë dhe bukurinë tuaj, me 08 mars 2024 në ora 12:00 hapen dyert e Dyqanit ‘Gogaj Electronics’ në qytetin e Pejës, gjegjësisht në Kompleksin GOGAJ.Një ambient i këndshmëm i pajisur me elektroshtëpiake të mëdha dhe të vogla,televizor, klima me efiçiencë të lartë dhe shumë pajisje të tjera inovative që do të lehtësojn jetën tuaj.
Tek Gogaj Electronics do gjeni produkte nga brendet e njohura botërore si CECOTEC, BEKO, SAMSUNG, LG, VIVAX e shumë të tjera.
Ejani dhe përfitoni nga ofertat tona promocionale të cilat zgjasin deri me 16 Mars 2024.Gogaj Electronics – Teknologji për jetën tuaj./Njeshi&RADIO 1/
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...