1.9 C
Pec
E enjte, 26 Janar, 2023

Goran Rakiq shpall fitoren e Listës Serbe në 10 komuna

Kandidatët e Listës Serbe fituan zgjedhjet lokale në Kosovë në  10 komunat me shumicë serbe.

Kështu njoftoi sonte kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq.

“Me gjithë presionin ndaj njerëzve tanë, ne treguam forcë, unitet dhe harmoni në zgjedhjet e sotme,”, tha ai në ​​një konferencë për shtyp/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...