8.1 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

“Gotën e kam thy”, balada më e re nga Vegim Furra

Këngëtari Vegim Furra, ka sjellë projektin më të ri për fundvit, që është e zhanrit baladë.

Tekstin, muzikën edhe orkestrimin, e ka realizuar këngëtari pejan, Genc Hyseni dhe ekipi në “Studio G” në Pejë.

Ritmet e këndshme mizikore, janë vizualizuar me videoklip, ku vet këngëtari është i pranishëm, së bashku me modele protagoniste.

Për realizimin e pamjeve, është angazhuar produksioni “Dream Films”, në Prishtinë.

Krahas shumë projekteve të tjera që janë lansuar ditëve të fundit, “Gotën e kam thy”, është një këngë që menjëherë është shpërndarë, duke u pëlqyer në masë të madhe.

Sa i përket Vegimit, pritet të ketë edhe këngë të tjera, që do i bëjë publike së shpejti. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...