26 C
Pec
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Grabitje në Gjilan, një person kërcënohet me thikë – i merren paratë dhe telefoni

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të grabitjes së një personi në Gjilan.

Rasti ka ndodhur të martën në orët e hershme të mëngjesit.

“Gjilan / 28.05.2024 – 05:10. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se një i dyshuar i panjohur nën kërcënimin e thikës i ka grabitur para dhe telefonin, dhe është larguar në drejtim të panjohur”, thuhet në raport.

Lidhur me rastin i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...