3.7 C
Pec
E martë, 28 Nëntor, 2023

Gresa Behluli zbulon datën e martesës

Gresa Behluli, vajza e këngëtares së njohur të muzikës popullore e qytetare në Kosovë, Shkurte Fejza, ishte e ftuar pasditen e sotme në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon.

Vetëm pak ditë më parë ajo solli në versionin e saj disa prej këngëve të vjetra shqiptare, të cilat ende dëgjohen e këndohen nga të gjithë. Ndër to, Gresa veçoi si më të preferuar këngën “Mora Fjalë”, këngë kjo e kënduar nga e ëma.

Sa i përket jetës personale, bjondia simpatike tregoi që ka nisur përgatitjet për dasmën, madje zbuloi ekskluzivisht për “Ftesë në Pesë” datën e martesës.

Gresa dhe partneri i saj do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë në datën 30 mars të këtij viti.

Vlen të përmendim që çifti kanë kohë që janë në një lidhje dashurie./Njeshi&TCh/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...