18.7 C
Pec
E diel, 24 Shtator, 2023

Greta Koçi bën të ditur gjininë e fëmijës në pritje

Tash e një kohë është raportuar se Greta Koçi është në pritje të fëmijës së saj të parë. Para disa ditësh, këngëtarja filloi të publikonte sekuenca nga festa e zbulimit të gjinisë së fëmijës.

Në një nga postimet, ajo i kishte pyetur fansat: “Si thoni ju? Vajzë apo djalë?”,dhe gjinija osht djal  ndërsa në një publikim tjetër kishte shkruar: “Në pritje të ëmbël… Më e lumtur se kurrë”.

“Është djalë. Faleminderit nga zemra të gjithëve për urimet tuaja”, ka shkruar këngëtarja në postimin e saj. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...