0.3 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Greta Koçi “E kuqe”

“E Kuqe”, titullohet projekti i ri i Greta Koçit, ku vjen e veshur me një fustan të kuq dhe duket më në formë se kurrë.

Dëgjim dhe shikim të këndshëm nga Njeshi.

https://www.youtube.com/watch?v=wKGsPiH-1oY
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...