0.4 C
Pec
E premte, 8 Dhjetor, 2023

Grupi i specializantëve vazhdon për ditën e tretë me radhë, protestën për mospagesën e kujdestarive

Në ditën e tretë me radhë, do të mblidhet grupi i specializantëve për të vazhdon protestën për mospagesën e kujdestarive, prej muajit shkurt dhe kundër detyrimit, për të paguar vitin e shkollimit specialistik 500 euro për një vit.

Specializantët do të mblidhen par Ministrisë së Shëndetësisë, me fillim në orën 10:00.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...