17.1 C
Pec
E diel, 16 Qershor, 2024

Grushtohet një i mitur në Fushë Kosovë, videoja i publikohet në rrjete sociale – policia nis hetimet

Një i mitur është rrahur nga disa bashkëmoshatarë të tij. Rasti ka ndodhur në Fushë Kosovë më 1 qershor. Lidhur me rastin policia ka nisur hetimet.

Zëdhënësja për rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti, tha për Klankosova.tv se personat e përfshirë në rast tashmë janë identifikuar.

“Marrë parasyshë moshën e personave të përfshirë, ky rasti ёshtё duke u trajtuar nё bashkёpunim me Qendren pёr punёs sociale dhe prokurorin nga depertamenti pёr tё mitur”, tha ajo  Raportohet se personat e dyshuar e kanë xhiruar rrahjen dhe e kanë publikuar në rrjetet sociale./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...